Fryčovice - Palkovice 9.9.2009 St 16.30   2:1
Fryčovice - Frýdlant n.O."B" 12.9.2009  So  9.30   4:1
Fryčovice - Baška 19.9.2009  So  9.30   6:1
Fryčovice - Janovice 23.9.2009  St  16.00   1:1
Frýdlant n.O. "B" - Fryčovice  3.10.2009  So  10.45  9.30   4:6
Raškovice - Fryčovice 7.10.2009  St  16.30  15.00   0:1
Janovice - Fryčovice  10.10.2009  So  13.30  12.15   1:2
Fryčovice - Raškovice  22.10.2009 Čt      5:0
Hukvaldy - Fryčovice  25.10.2009  Ne  12.30  vlastní   2:0
Baška - Fryčovice 28.10.2009  St  9.30  8.00   1:2

Dne 1.9.2009 jsme odehráli zápas 1.kola regionální soutěže starších žáků.
Soupeřem byl celek Hukvald a zaslouženě jsme zvítězili 5:2 po poločase 4:1.
Úvodní branku vstřelil ve 4´ Marek Janša, hosté sice za pět minut vyrovnali, ale pak si vzal slovo nejzkušenější hráč týmu Luca Král a 4 góly se postaral o stav 5:1, když postupně skóroval v 17´, 25´, 30´a 45´, navíc Martin Šmíd ve 44´neproměnil penaltu. Hosté v závěru pouze snížili na konenčých 5:2, když si Martin Šmíd po nedorozumění s brankářem dal vlastní branku.
Sestava byla následující:
brankář Filip Kublák
obrana Radomil Kublák, Vojtěch Parma, Michal Kokeš, Martin Šmíd
záloha Jan Masopust, Ondřej Gilar, Luca Král, Martin Mirola
útok Václav Mikeš, Marek Janša
střídali Tomáš Prčík, Tomáš Adamovský, Matěj Nevlud, Roman šugárek a Radim Karol

Zápas 2 .kola regionální soutěže starších žáků jsme odehráli na půdě Palkovic a zaslouženě jsme zvítězili 3:1 po poločase 1:0.
Úvodní branku vstřelil v 11 ´ Luca Král, který na půlce vybojoval míč a došel s ním až do brány. Stejný hráč využil ve 49´zaváhání v rozehrávce domácího brankáře a stopera a do prázdné brány zvýšil na 2:0 a o 4 minuty později přihrál Martinu Šmídovi na 3.gól. Domácí 15 minut před koncem snížili na konečných 3:1
obrana Radomil Kublák, Vojtěch Parma, Michal Kokeš, Roman Šugárek
záloha Jan Masopust, Ondřej Gilar, Luca Král, Martin Šmíd
útok Martin Mirola, Marek Janša
střídali Tomáš Prčík, Tomáš Adamovský, Václav Mikeš

Dnes odpoledene jsme odehráli zápas 12 vloženého kola regionální soutěže starších žáků a soupeřem nám byly podobně jako v sobotu Palkovice. Zápas jsme štastně vyhráli 2:1 po poločase 0:1.
První poločas byl jednoznačně v režii hostů, kteří k jejich smůle dokázali vsítit pouze jeden gól.
Hned v první minutě druhé půle po brejku vyrovnal Luca Král a zápas dostal nový náboj. Gól nás povzbudil a zejména bojovností jsme drželi nerozhodný stav. Hosté hráli na vítězství, čehož jsme využili v 65´, kdy Ondra Gilar využil dorážkou do prázdné brány brejk, který neproměnil Marek Janša, a zajistil nám třetí vítězství v řadě.
Zajímavostí bylo, že k utkání se nedostavil rozhodčí, a tak jëj musel odřídit vedoucí našeho mužstva Tomáš Strnadel.
K utkání jsme nastoupili v následující sestavě
záloha Matěj Brož, Ondřej Gilar, Luca Král, Martin Šmíd
střídali Matěj Nevlid, Tomáš Adamovský, Václav Mikeš

Fryčovice : Frýdlant n.O. "B"   4:1

Střelec z "Tajvanu" rozhodl. Dne 12.9.2009 jsme odehráli zápas 6.kola (4.hrané) regionální soutěže starších žáků.
Soupeřem byl celek Frýdlantu "B" a zaslouženě jsme zvítězili 4:1 po poločase 4:0, čímž jsme si připsali 4 vítězství v řadě.
Velkou zásluhu na tomto výsledku má nově objevený střelec Matěj Nevlud (syn bývalého kapitána mužů Bořka Nevluda), který vsítil 2 góly (v 7´a 31´). O další branky se postrali Vašek Mikeš ve 12´a Luca Král ve 33´. I druhý poločas jsme měli pod kontrolou, ale z útočné převahy jsme vytěžili pouze dvě střely do tyče. Hosté se zmohli pouze na zkorigování výsledku na konečných 4:1.
obrana Radomil Kublák, Ondřej Gilar, Michal Kokeš, Roman šugárek
záloha Matěj Brož, , Luca Král, Martin Mirola,Martin Šmíd
útok Václav Mikeš, Matěj Nevlud
střídal Tomáš Adamovský
V úterý 15.9.2009 v 16.30 hrajeme doma se stejným soupeřem opět pohárové utkání.

Fryčovice : Baška  6:1 (2:1)

Další střelec ze slavné rodiny Janšů. Dne 19.9.2009 jsme odehráli zápas 7.kola (5.hrané) regionální soutěže starších žáků. Soupeřem byl celek Bašky a zaslouženě jsme zvítězili 6:1 po poločase 2:1, čímž jsme si připsali 5 vítězství v řadě. Velkou zásluhu na tomto výsledku má pokračovatel rodinné tradice útočníků Marek Janša ktreý vsítil hattrick. Zápas pro nás začal neuvěřitelnou hrubkou brankáře FIlipa Kubláka a už ve 20.sekundě jsme prohrávali 0:1. Kluci však bojovali a jakmile přidali i fotbalovost začal se průběh utkání otáčet. Ve 22´Marek Janša vrovnal a ve 31´ otočil skóre na 2:1. V druhé půli jsme již plně kontrolovali hru a přidali i další branky. V 49´skóroval Matěj Nevlud, po něm v 51´Martin Šmíd, v 54´ se střelou z 25 metrů prosadil Luca Král a dvě minuty před koncem své střelecké představení ukončil opět Marek Janša.
obrana Radomil Kublák, Vojtěch Parma , Michal Kokeš, Roman Šugárek
záloha Jan Masopust, Luca Král, Martin Mirola, Václav Mikeš
útok Marek Janša, Martin Šmíd
střídali Tomáš Adamovský, Matěj Nevlud, Tomáš Prčík, Ondřej Gilar

Fryčovice : Janovice 1:1 (1:0)

Dne 23.9.2009 jsme odehráli zápas 2.kola (6.hrané) regionální soutěže starších žáků.
Soupeřem byl celek Janovic a po nepřesvědčivém výkonu jsme remizovali 1:1 po poločase 1:0, čímž jsme si připsali první bodovou ztrátu.
Utkání vedoucích celků tabulky mělo být ozdobou, ale opak byl pravdou. Měli jsme sice územní převahu i šance, ale skórovat jsme dokázali pouze ve 29´,kdy se trefil střelec posledních dnů Marek Janša. Hosté se soustředili pouze na obranu a naši svou pasívní hrou nepotvrdili výkony z minulých kol. Šok pak přišel 5 minut před koncem,kdy hosté z ojedinělé akce vyrovnali na konečných 1:1.

záloha Jan Masopust, Luca Král, Martin Mirola, Matěj Brož
střídali Tomáš Adamovský, Matěj Nevlud, Tomáš Prčík, Ondřej Gilar, Václav Mikeš

Frýdlant.O. "B" : Fryčovice  4:6  (1:3)

Dne 3.10.2009 jsme odehráli další zápas regionální soutěže starších žáků. Soupeřem byl celek Frýdlantu B. Hrálo se v Metylovicích a po divokém průběhu jsme vyhráli 6:4, po poločase 3:1 , čímž jsme si připsali 6 vítězství v soutěži. Velkou zásluhu na tomto výsledku má opět Marek Janša, který vsítil náš 5. a 6. gól. Zápas začal podle našich představ a 9´jsme se dostali do vedení důraznou dorážkou Radka Kubláka, ketý potvrdil svůj důraz před brankou i ve 24´, kdy upravil na 2:1. Do poločasu ještě přidal branku Matrin Mirola,k terý ve 27´zvýšil na 3:1. V polovině druhé půle jsme si vybrali sklabší chvilku a domácí během dvou minut vsítil 3 góly o otočili na 4:3 ve svůj prospěch. Naštěstí jsme stačili rychle vyrovnat, když se v 50´prosadil Luca Král. Pak už jsem získali opět kontrolu nad utkáním a Marek Janša brankami v 55´a 65´rozhodl o našem vítězství.
útok Marek Janša, Václav Mikeš

Raškovice:Fryčovice 0:1

Dne 7.10.2009 jsme odehráli zápas regionální soutěže starších žáků v Raškovicích a po poločase 0:0 jsme vydřeli vítězství 1:0.
Zápas na půdě předposledního celku tabulky začal naší převahou, která však nevedla k brance. Domácí se jen bránili, ale my jsme je naší pasívní ospalou hrou drželi v naději na bodový úspěch. Vítěznou branku jsme vstřeli až v 62´, kdy se střelou ze 20 metrů prosadil Jan Masopust.

útok Marek Janša, Matěj Nevlud
střídali Tomáš Adamovský, Václav Mikeš, Tomáš Prčík, Ondřej Gilar

Janovice: Fryčovice   1:2

Dne 10.10.2009 jsme odehráli zápas regionální soutěže starších žáků na půdě 2.týmu tabulky v Janovicích a po poločase 0:0 jsme vydřeli vítězství 2:1. Zápas se odehrával na těžkém podmáčeném terénu, který oběma týmům ztěžoval kombinaci i střelbu. Po nerozhodném poločase se domácí ujali v 37´ edení. Naši chlapci však bojovali a v 57´využil zmatků v domácí obraně Ondra Gilar a vyrovnal. O tři minuty později proběhl Luca Král skoro celým hřištěm a svůj únik zakončil vítěznou brankou.
záloha Jan Masopust, Luca Král, Martin Mirola, Tomáš Adamovský
střídali Tomáš Prčík, Ondřej Gilar

Fryčovice : Raškovice 5:0  (2:0)

Dne 22.10.2009 jsme odehráli odložený zápas regionální soutěže starších žáků s týmem Raškovic a zasloženě jsme vyhráli 5:0 po poločase 2:0.
Zápas s předposledním celkem tabulky začal naší převahou a celý se odvíjel v naší režii.Hosté se jen bránili a my jsme naší převahu pooprvé využili v 33´kdy se po rohovém kopu prosadil Marek Janša, o dvě minuty později se před branku prosadil Tomáš Adamovský a zvýšil na 2:0. Na začátku druhé půle se v 37´prosadil Martin Mirola. V 57´ se prosadil únikem z vlastní poloviny Luca Král a sóre uzavřel o pět minut později opět Martin Mirola. Tímto vítězstvím jsme si zajistili první místo v tabulce regionální soutěže a postup do jarních zápasů o přeborníka okresu.
záloha Jan Masopust, Luca Král, Martin Mirola, Radim Karol
útok Marek Janša, Adamovský Tomáš
střídal Václav Mikeš

Hukvaldy : Fryčovice   0:2 (0:1)

Dne 25.10.2009 jsme odehráli předposlední zápas regionální soutěže starších žáků na půdě sousedů z Hukvald a po poločase 1:0 jsme zvítězili 2:0, čímž jsme si přopsali 10 vítězství v soutěži. Zápas se odehrával na těžkém terénu a naším největším soupeřem byla naše koncovka. Prosadili jsme se až ve 21´ z penalty , kterou proměnil Luca Král. I přes naši výraznou převahu jsme už dokázali přidat pouze jednu branku, kterou vstřelil v 52´Martin Mirola.
záloha Jan Masopust, Luca Král, Martin Mirola, Ondřej Gilar
útok Marek Janša, Matin Šmíd
střídali Tomáš Prčík, Václav Mikeš a Patrik Štefek

Baška : Fryčovice 2:1 (1:1)

Dne 28.10.2009 jsme odehráli zápas regionální soutěže starších žáků na půdě Bašky a po poločase 1:1 jsme si připsali první porážku v soutěži v poměru 2:1. Zápas byl z naší strany významně ovlivněn neúčastí tří klíčových hráčů základní sestavy, kdy z důvodu nemoci nenastoupili Marek Janša, Luca Král a Michal Kokeš. Nastoupili jsme proto ve značně kombinované sestavě a i přesto jsme se ve 20´ ujali po střele Ondry Gilara vedení. Další šance jsme už ale nedokázali využít a tak nás bojující domácí potrestali dvěma brankami. Vyrovnali v poslední minutě první a půle a dvacet minut před koncem dali i rozhodující gól.