DOROST okresní soutěž skupina "A" Frýdek-Místek

utkání datum den hodina bus - odjezd výsledek
Fryčovice - Hukvaldy 29.8.2009 So 14.45 -  10:1
Čeladná - Fryčovice 6.9.2009 Ne 14.15 12.30    1:2
Fryčovice - Palkovice 12.9.2009 So  14.15     6:2
Kozlovice - Fryčovice  19.9.2009  So  13.45  vlastní     1:5
Fryčovice - Staříč "B" 26.9.2009  So  13.45     2:0
Fryčovice - Metylovice 10.10.2009  So 13.15     9:0
Janovice - Fryčovice 31.10.2009 So                2:3
Lískovec- Fryčovice  7.11.2009 Ne        0:1
1.kolo         Fryčovice - Hukvaldy     10:1 (3:0)

Branky Fryčovic: 22 min Adamovský, 29 min Adamovský, 43 min Adamovský, 46 min Tučný, 53 min Metzner, 67 min Vrtný Ivo, 79 min Vrtný Ivo, 80 min Hrabovský, 85 min Gřes, 89 min Žurovec. Žluté karty obdrželi : Tučný , Žurovec, Pinkava. Po nervozním začátku se kluci rozehráli k výbornému výkonu. Škoda jen tří obdržených žlutých karet

2.kolo         Čeladná - Fryčovice        1:2 (1:1)

Sestava Dvorský,Nevlud Metzner, Vašica, Holub, Gřes, Zahradník, Sváček, Tučný, Adamovský, Žurovec na střídání byli připraveni Pinkava,Vrtný, Strakoš,Hrabovský, Mirola.
Po neustálé převaze a zahazování šancí zvítězili 1:2.Soupeř překvapil svojí bojovností kterou korunovali vyrovnavací brankou z penalty před poločasem.Nepodařilo se nám v 84 minutě proměnit penaltu. Ve 22 minutě jsme se dostali do vedení po střelené brance Metznera. Ve 43 minutě proměnili domácí penaltu. Ve 47 minuta žlutou kartu obdržel Adamovský. V 70 minutě došlo ke střídání hřiště opustil Tučný a nastoupil Vrtný. V 80 minutě jsme se opět po střele Gřese dostali do vedení a to jsme si už udrželi.

3.kolo         Fryčovice : Palkovice     6:2 (4:1)

Sestava: Dvorský, Holub, Vašica, Zahradník, Tučný, Nevlud Lukáš,Žurovec, Metzner, Sváček, Adamovský, Nevlud Roman na střídání byli připraveni:Gřes, Čížek, Vrtný, Strakoš, Mirola
Již ve třetí minutě se dostali domácí do vedení po brance Romana Nevluda, který se nám vrátil k fotbalu po krátké pauze. V deváté minutě druhou branku opět vsítil Roman Nevlud a tak i po té pauze ukázal, že do balonu ještě kopnout umí. Ve 23 minutě dal na 3.0 Adamovský.
31 minuta a žlutou kartu obdržel Tučný. Ve 42minutě hosté snížili na 3:1, ale hned po rozehraní Adamovský dává svou 2 branku na 4:1.
V 51 minutě došlo ke střídání hřiště opustil Tučný a nastoupil Gřes. V 61 minutě bylo další střídání hřiště opustil Nevlud Lukáš a nastoupil Čížek. V 62 minutě Adamovský zvýšil skore na 5:1. V 68 minutě došlo k třetímu střídání a hřiště opustil Nevlud Roman nastoupil Vrtný. 78 minuta a hosté snížili na 5:2. 83 minuta Adamovský dává svou 4 branku v zápase.Dává na konečných 6:2. V 84 minutě došlo k našemu poslednímu střídání hřiště pustil Holub a nastoupil Strakoš.

4. kolo        Kozlovice-Fryčovice        1:5 (0:2)

sestava:Mirola,Nevlud Lukáš,Metzner,Vašica,Holub,Nevlud Roman,Zahradník,Sváček,Tučný,Adamovský,Žurovec.
na střídání byli připraveni:Čížek,Droždiak,Vrtný,Hrabovský,Gřes
Již v 5 minutě jsme vedli brankou Metznera 0:1.Ve 21 minutě dal na 0:2 Sváček a i když jsme měli hodně šancí poločas skončil 0:2. Do druhého poločasu jsme nastupovali se střídáním.Hřiště opustili hned dva hráči a to Tučný a Nevlud Lukáš. Nastoupili Droždiak a Gřes.V 52 minutě zvýšil náskok branek Nevlud Roman na 0:3. V 62 minutě nám dali domácí svou jedinou branku na 1:3. V 70 minutě u nás došlo opět k dvojímu střídání hřiště opustili hráči Adamovský a Sváček a nastoupili Vrtný a Čížek. V 75 minutě domácí byli oslabeni o jednoho hráče pro zranění musel opustiít hřiště a vzhledem k tomu,že už neměli na lavičce ani jednoho hráče ke střídání tak museli hrát v deseti. V 77 minutě jsme toho využili a Vrtný dává na 1:4. V 80 minutě dává svou druhou branku Metzner na konečných 1:5. V 83 minutě pochybili domácí když si dali malou domů,ale nám se tato šance už proměnit nepodařila Tento zápas se obešel bez karet a to na obou stranách.
Kluci jen tak dál!!!!!!!!!!!!!!!!

5.kolo        Fryčovice-Staříč B             2:0 (1:0)

I když domácí vyhráli nebylo to lehké utkání. Kluci byli někteří po nemoci a někteří ještě byli nemocní. Takže ten zápas odehráli s velkým nasazením. Bojovali až do poslední minuty a kdyby byli všichni zdraví a plné síle tak ten výsledek mohl být lepší. První branku střelil v 22 minutě Metzner. Po prvním poločase jsme šli do šaten s výsledkem 1:0. Druhý poločas se počet branek nezmněnil na 2:0 dal Nevlud Roman.  Již v prvním poločase došlo ke střídání hřiště opustil Sváček a nastoupil Droždiak. Dál pak Hrabovský nastoupil za Nevluda Lukáše. Droždiak se zranil a musel být opět střídán a na hřiště nastoupil Vrtný. Skoro na konci zápasu se nám ještě zranil Vašica a vystřídal ho Čížek. Žlutou kartu obdržel Holub.
Sestava:Mirola,Nevlud Lukáš,Zahradník,Vašica,Holub,Nevlud Roman,Metzner,Sváček,Tučný,Adamovský,Žurovec
na střídání bÿli připraveni:Čížek,Droždiak,Vrtný,Hrabovský,Strakoš

6.kolo     Fryčovice : Metylovice        9:0  (3:0)

sestava:Mirola,Nevlud Lukáš,Zahradník,Vrtný,Holub,Nevlud Roman,Metzner,Gřes,Čížek,Adamovský,Žurovec
Na střídání byli připraveni:Sváček,Klvaňa,Hrabovský,Strakoš,Tučný,Dvorský
Do 18 minuty jsme hráli bez branek i když jsme hráli s posledním z tabulky nějak se nám nedařilo. Naši první branku vsítil obránce
Holub a už se nám začalo dařit.Druhou branku v 33 minutě dal opět obránce Zahradník.37 minuta dal na 3:0 útočník Adamovský.
Ve 41 minutě těsně před poločasem střelil svou první branku z pěti tohoto zápasu Metzner. Začal druhý poločas a my jsme vystřídali tři hráče a to hned ve 46 minutě nastoupil Tučný za Nevluda Lukáše,Sváček za Holuba a Hrabovský za Vrtného.Přišla 51 minuta a Metzner dává svou druhou branku na 5:0 a hned v 58 minutě taky Metzner na 6:0. V 67 minutě došlo k našemu čtvrtému a to poslednímu střídání hřiště opustil Adamovský a nastoupil Klvaňa. 71 minuta a Metzner dává po pěkném centru Sváčka svou čtvrtou branku zápasu na 7:0.
75 minuta a Metzner zvyšuje na 8:0.Metzner měl dnes opravdu to fotbalové štěstíčko a my budeme doufat že u něj bude stát i nadále a nejen u něj,ale u celého týmu.V 78 minutě střelil naši poslední branku zápasu Nevlud Roman a zvýšil na konečných 9:0.
Tento zápas se obešel bez karet.

Janovice : Fryčovice 2:3 (1:2)

Dne 31.10.2009 se odehrál zápas okresní soutěže skupiny „A“ Janovice : Fryčovice. V sychravém počasí se hrálo na škvárovém hřišti, a i to ovlivnilo celý zápas. Ve vypjatém a nervózním duelu s infarktovým závěrem se hra přesouvala z jednoho konce hřiště na druhý. V 4´se prosadil Roman Nevlud, když vystřelil z prahu šestnáctky a po odrazu obránce skončil balón v síti. Celý zápas se odehrával v nervozitě, i to mělo za následek příděl žlutých karet i standartních situací. A i to vedlo k vyrovnání domácích ve 27´. Další gól domácích byl ze standartní situace před šestnáctkou, kdy po chybě brankáře Dvorského, skončil míč v sítí ve 39´. Po poločase se jen žlutilo. Až do 90´, kdy zásluhou Jana Adamovského jsme vyrovnali. V nastaveném čase jsme tlačili, až jsme se dočkali gólu. Po centru ze standartní situace se k v chlumu hráčů v šestnáctce nejlépe zorientoval hráč Vašica a vstřelil ve 3´nastavení vítězný gól. Proto jsne v Janovicích vyhráli 2:3.

Základní sestava: Dvorský – Holub, Vašica, Zahradník, Tučný – Nevlud Roman, Nevlud Lukáš, Žurovec, Sváček – Adamovský, Gřes

Na lavičce: Mirola, Hrabovský, Čížek, Vrtný

Lískovec : Fryčovice 0:1 ( 0:1)

V přímém souboji o čelo tabulky a s vidinou kýženého postupu do okresního přeboru, proti sobě nastoupily družstva Lískovce, tedy druhého v tabulce, s prvním celkem, hosty z Fryčovic. Za krásného nedělního dopoledne ovšem moc krásy fotbal nenabídl. Byla to spíše urputná bitva o každý centimetr dobře připravené hrací plochy. Jako první se dostal do golové šance náš tým, ale Gřes nabídnutou šancí pohrdl. Běžela 10. min utkání a potvrdilo se staré pravidlo, když nevíš co s míčem vystřel ! Ve středu hřiště obdržel Marián Tučný míč, napřáhl z dobrých třiceti metrů, a jeho táhlá přízemní střela skončila v síti, vedle pravé tyče, překvapeného domácího gólmana 0:1! Do konce první půle se již nic mimořádného nestalo, takže se začínala za nepříznivého stavu pro domácí, druhá čtyřicetipětiminutovka. V ní pokračoval stejný scénář jako v prvním poločase, občas náznaky šancí, ale ty zůstávaly na obou stranách nevyužity. Domácím se nás přesto v posledních dvaceti minutách podařilo přitlačit, ale jejich snaha končila na pozorné hře naší obrany a gólmanovi Dvorském. Kluci výhru doslova vydřeli, a odskočili dnešnímu soupeři na rozdíl osmi bodů, před jarními boji o postup do okresního přeboru.
Sestava: Dvorský - Holub Metzner Zahradník Nevlud L. - Nevlud R. Žurovec Tučný Sváček - Adamovský  Gřes
Trenér: Polášek Miroslav
Střídání: 56.min Čížek za R. Nevluda
ŽK: Zahradník