Diskusní téma: Diskuse

upřesnění utkání

Tučňák | 10.03.2024

Hrabová -Fryčovice 2:4 utkání se odehrálo na UT ve Vratimově v rámci našeho soustředění a všichni kluci předvedli kvalitní přístup k tomuto zápasu včetně tří mladých Galásků.Pánové jen tak dále ale hlavně ať se Vám vyhýbají zranění.Poslední utkání s Příborem ještě upřesním.Z.T.

2.3.2024 SOBOTA Fryčovice - Metylovice OD 14,00 hod UT MFK F-M
v rámci soustředění zápas 9.3.2024 sobota od 13 °° hodin Fryčovice -Hrabová ÚT VRATIMOV
17.3.2024 NEDĚLĚ Fryčovice - Příbor čas bude upřesněn .....???!!! UT MFK F-M
24.3.2024 mistrovské utkání doma Trojanovice

soutěžní utkání

Tučňák | 26.02.2024

sobota 23.3.2024 doma mistrovské utkání předzápas dorost od 12,30 hodin s Mořkovem a pak muži od 15,00 hodin Trojanovice

př.utkání

Tučňák | 03.03.2024

Fryčovice - Metylovice 8:0 kluci si po Šibřinkách zastříleli ale v koncovce je ještě co zlepšovat!!!!!

Re: př.utkání

Urbi | 03.03.2024

Tak na toto musím reagovat. Omlouváme se, že jsme soupeři dali "pouze" 8 gólů a vzadu to odehráli s čistým kontem. Na obdobný výsledek si nepamatuji ani s výkonnostně slabším soupeřem. Bohužel jsme v náročnější přípravě a nohy jsou zatavené. I proto to v koncovce nebo finální části nedopadne vždy gólem. Ale i s tímto se v přípravě počítá. Kdyby dal každý z nás ze všeho gól a vyřešil to na úrovni ligového fotbalisty, zřejmě by jsme nehráli I.B třídu. Tím neříkám, že gólů zcela jistě nemohlo padnout víc. Pokud se to někomu zdá však málo, bude muset asi začít chodit na jiný sport, třeba házenou. Tým musím za předvedený výkon a některé pasáže hry v této fázi přípravy pochválit a poděkovat. A když už zde píšu, tak bych chtěl všechny pozvat na další přátelské utkání, které odehraje A - tým v sobotu 9.3.2024 v 13:00 hodin na UT ve Vratimově proti Hrabové (I.B. sk. B) v rámci soustředění, které v tu dobu bude probíhat. Na závěr připomínám všech fanouškům Fryčovického fotbalu, že po delší zimní přestávce se nám blíží první jarní mistrovské utkání, které bude na programu v domácím prostředí dne 23.3.2024 v 15:00 hodin proti Trojanovicím. Velice důležité utkání na úvod jara, tak nás nezapomeňte přijít povzbudit ! Díky a pěknou neděli všem fotbalovým příznivcům fryčovického fotbalu!

Tučňák | 09.03.2024

Jasně máš naprostou pravdu místo !!! přídávám ??? jen tak dále uvidíme se v sobotu v 13,30 hodin ve Vratimově s Hrabovou

Tučňák | 05.03.2024

HRABOVÁ ZMĚNA ZAČÁTKU UTKÁNÍ POSUN
od 13,30 hodin UT Vratimov

Zbyněk Tučný | 19.02.2024

OKRESNÍ POHÁROVÉ UTKÁNÍ SE ODEHRAJE v sobotu 24.2.2024 od 12,00 hodin se SEDLIŠTĚMI na UT MFK F-M

(pokud se postoupí tak FINÁLOVÉ utkání je naplánováno na NEDĚLI 3.3. od 10,00 hodin!!!!!!!! s vítězem duelu Bystřice - Oldřichovice)

90. Čulák 1:4
Rozhodčí: Pokorný– Podařil, Bártek .... poločasový výsledek i minuty branek trošku odlišné
Diváci: 48
Kocián – Brzuchaňski, Janota, Malý, Jukl – Velička, Musálek, Pešek D., Matula– Rusz, Kurečka
Střídali: Slíva, Király, Kuča a Řezáč ( hokejově)
Trenér: Martin Blahuta
Až ve čtvrtfinále skončila pohárová cesta FK Staříč, Fryčovice, hrající 1.B. třídu skupinu D (10.místo s bilancí 13 4 4 5 19:26 16) byly nad naše síly a přitom jsme nastoupili v nejsilnější možné sestavě už i s potvrzenými 4 posilami (Rusz, Kurečka, Slíva Řezáč).
Už ve třetí minutě jsme jako první ohrozili branku Fryčovic, ale s Kurečkovou střelou si hravě poradil brankář Zapletal. Fryčovice na hřišti dominovali, ale do vedení šli až ve 24 minutě, kdy se prosadil Giňovský po sporné situaci s brankářem Kociánem. Poločasový stav 0:2 po brance Galáska ze třicáté sedmé minuty odpovídá dění na hřišti.
Ovšem druhý poločas byl z naší strany úplně jiný a právem jsme už v 50 minutě vstřeli Slívou kontaktní branku 1:2. Když v 82 minutě pískl Pokorný penaltu, zdálo se, že je po zápase, ale brankář Kocián jí bravurně chytil a začala naše hra vabank. Mladíci z Fryčovic, ale dvěma brankami v úplném závěru si zaslouženě vybojovali postup do semifinále, kde se potkají se Sedlištěmi, které překvapivě vyřadili Lískovec po penaltách. Staříč se za své působení v poháru nemusí stydět, přihlášením a dvěma postupy ušetřil FKS nějakou korunu, protože OFS F-M pohárové zápasy zajišťuje a hradí a za to jim patří velký dík. Do mistráku ...., zbývá necelý měsíc a máme co zlepšovat.
Martin Blahuta: „Dostali jsme se až ve čtvrtém zápase zimní přípravy do situace, kdy jsme prohrávali a do poločasu jsme se s tím nevyrovnali. Druhý poločas byl z naší strany o hodně lepší, po kontaktní brance jsme „kousali“ na vyrovnání. I chycená penalta nás nakopla, ale vyrovnat se nám už nepodařilo a v závěru jsme dvakrát inkasovali. Soupeři gratuluji k postupu, byl zasloužený. Zase jsem se něco nového dozvěděl o pravidlech fotbalu, vždy jsem si myslel, že je buď faul, nebo není. Ale AR1Podařil pravidla změnil, u branky na 0:1, si zavolal hlavního, potvrdil faul, ale řekl, že byl malý, tak aspoň něco úsměvného na závěr našeho působení v poháru. Snad se dnes zranění hráči Matula i Kurečka, dají brzy dohromady a začneme se všichni připravovat na jaro, ať je lepší než podzim!“